Soovid lisada tavalisele nädalavahetusele vürtsi, ning nautida saunamõnusid seal, kuhu jalad viivad? Ideaalse variandi leiad saunahaagise näol, kus on suurepärane võimalus saun otse veekogu kaldale asetada ja seal peale kosutavat leili vette hüpata. Pakume kahte erinevat haagissauna. Väike haagissaun on kompaktne, soodne ja mahub kõikjale ning mahutab lahedalt kolme leilist. Küünarnukitunde tekitamisel saab ka neli inimest joovastavat leili nautida. Märka, et väikeses ei ole pesu- ja riietusruumi, samuti puudub elekter ja valgustus. See-eest saab suurest aknast nautida looduskaunist vaadet. Vaata sauna saadavust ja hinnakirja siit.

Seltskonna haagissaunas olev muusikasüsteem võimaldab lõõgastuda oma lemmikloo saatel. saun-valjast-randSaunal on olemas ka eesruum, kus riietuda ja enne uuele ringile minekut end koguda. Et saunalised ka väljas toimuvast peost ilma ei jääks, siis leiliruumis olev aken võimaldab kõigel silma peal hoida.

Sauna mahub mugavalt 6-7 inimest, puudub pesemisvõimalus. Vaata antud sauna saadavust ja hinnakirja siit ja pilte galeriist: