Üks õige saun on ikka puuküttega saun, mida lähemal kodule seda parem. Tallinnas Ristiku ja Timuti tänava nurgal (aadress Ristiku 46/Timuti 15) asuvas rendikorteris olev saun pakub head leili, kus kohti kuni 20-le inimesele, leiliruumi mahub istuma korraga 6-7 inimest. Leilikuumust aitab jahutada külma veega kümblustünn, mis mahutab 4 saunalist. Meil on olemas WIFI, mikrolaineahi, külmkapp ja kraanikauss, leidub ka kööginõusid. Kui mõni saunaline väga ära väsib, saab mõlemaid diivaneid lahti teha ja 2+2 inimest leiavad mõnusa puhkeasendi. Muusikakeskus hoolitseb, et ruum liiga vaikseks ei jääks ja mängib kõike alates grammofoniplaatidest kuni MP3-deni välja. Telekas on küll seltskonna surm, kuid hädapärase vaatamisvõimaluse oleme loonud, kuid piisavalt tagasihoidliku, et vaid paadunuimad seda nautida suudavad. Elementaarsed toidunõud on samuti kohapeal olemas. Õdusat meeleolu aitab luua värviline LED valgustus.

Soovijatele saame korterit välja rentida. Saunaahju kütmine nauditava leilini võtab aega kuni 2 tundi, kui soovite võime nõutud ajaks sauna soojaks kütta. Rendi alguseks on puud valmis – tõmba vaid tikku ja lisa puid. Puud on hinna sees. Vaata saadavust siit.

Korduma Kippuvad Küsimused leiate siit: KKK

Saunakultuuri propageerijatena on meil hea meel teada, et vihtlemine ja erinevate õlide ja aroomide kasutamine on meie saunas lubatud.

Ruum on piisavalt paindlik väiksema seminari korraldamiseks. Rentimine toimub ööpäevaks, st ruumid on teie käsutuses alates 16:00 kuni järgmisel päeval kella 11:00-ni. Kogu rendiperoodi ajaks jääb ukse võti kliendi käsutusse, st saate vabalt ära käia ja tagasi tulla sobival ajal. Samuti näitame ära koha, kuhu võti jätta rendiperioodi lõpuks.

Broneerimise tingimused

Ruumide broneerimiseks palume täita tellimisvorm, vastuskiri koos arvega saabub 24 h jooksul

Broneeringu muutmiseks või tühistamiseks tuleb anda teada esimesel võimalusel. Broneeringu tühistamisel vähem kui 10 päeva, ei kuulu teenuse tasu täies osas tagastamisele. Broneeringu tühistamise korral tagastame 3 pangapäeva jooksul makstud summa, millest 60 eurot jääb meile valmiduse eest.  Sauna üleandmisel sõlmime lepingu, millega saate tutvuda siin: Üürileping

Fotod saunast:

Tutvustav video:

Sauna asukoht:

Tagasiside:

Suured tänud, rahvale meeldis, eriti saun.

Aivo 10.07.2023

 

Väga mõnus koht oli 5+

Reigo 08.07.2023

 

Tahtsin tänada teid, leil oli suurepärane, koht ise väga kodune ja hubane. Meie sõpruskonnalt tuli ainult ülivõrdes kiidusõnu. Palju õnne olete saanud omale uue püsikliendi.

Uljas


Saun oli väga mõnus ja koht ise väga hubane .

Merit


Endiselt suurepärane saun! Aitäh!

Triin


Saun on teil suurepärane, sõpradele väga meeldis ja nad kõik jätsid koha tulevikutarvis meelde.
 
Marit