Inimene on imetajatest üks sotsiaalseimaid olendeid, kellele alati on olnud oluline hea läbisaamine oma lähedastega. Suhted tuleb alati soojas hoida, mistõttu tuleb sellesse pidevalt investeerida nii oma aega kui pühendumust. Tänapäeva kiire elutempo juures tuleme ja aitame Teil korraldada oma kallimale meeldejäävat pulmasõitu, romantilist väljasõitu või hubast koosveetmist sauna(bussi)s. Mis saab olla paremat kui oma hallist argipäevast tüdinenud kaasale pakkuda vaheldusrikast ja lõõgastavat üllatust, koos sõpradega üks korralik leil võtta või lahendada oma transpordivajadusi nostalgilisel viisil? Püüame olla paindlikud ja lugeda välja me tellijate silmadest kõik soovid.

Veebiaadressi ja nime Suhtesepp kasutab Ilmandu Vanatehnika- ja Saunaklubi. Meie klubi eesmärgiks on nautida elu läbi vanatehnika taastamise, kasutamise ning loomulikult meeldib meile tüüpiliste eestlastena saunas käia. Taastatatud autodest on meil kasutada vana Volga, väikebuss RAF “Kutsikas” ja klubi poolt ümberehitatud saunabuss KAVZ. Isegi kümblustünnile oleme rattad alla pannud, kunagi ei tea ette, millal tünnimõnu nautimise tuju peale tuleb. Taastamise järjekorda ootab mootorratas M-72. Loomulikult ei ole meil kahju oma masinaid teistele välja rentida, sest jagatud rõõm on topeltrõõm! Vaata saadavust ja hindu siit.

Suhtesepa põhiliseks tegutsemispiirkonnaks on Tallinn ja lähiümbrus, kuid vajadusel oleme nõus sõitma vastavalt Teie soovile. Kontakti saab meiega telefonil 5 22 16 16 ja meili teel aadressil info@suhtesepp.com. Kirjadele püüame vastata ühe tööpäeva jooksul. Meiega saab kontakti ka alljärgneva vormi abil: 

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teema

    Teade