Peale sauna on ikka mõnus soojas vees lesida ja tunda kuidas igast keharakukesesest lõõgastus sisse poeb. Oleme kui mitte kõige esimene, siis üks esimestest, kes kümblustünnile rattad alla pani ja viisid sellise vees mõnulemise viisid massidesse. Oleme nii saanud hindamatuid kogemusi ning palju elamusi. Meie esimene tünn elas väga värvikirevat elu 7 aastat, kuniks pensionipõlves alustas elu lillepotina ning andis oma kogemused edasi uutele põlvedele. 

DeLux tünn on suur, kahemeetrise läbimõõduga plastiksisuga kümblustünn sisese, kuid väljast köetava ahjuga. Mugava kujuga tünn vajab tavapärasest vähem vett ja uudne ning muretu ahjutehnoloogia lühendab kütmise aega. Tünni mahub lahedalt 6-7 inimest ning registris oleva uue haagisega saab probleemide vabalt sõita kõikjale kiiremini kui registris mitteolevate kärudega. Tänu suurele tünnile tuleb arvestada ka haagise suurema laiusega 2,5 meetrit, kogukaal koos haagisega 440 kg, veemaht 1150 liitrit. Tünni tühjendamisel saab vee voolikuga eemale juhtida.

 

 

 

 

Tünni rendime koos haagisega ning kasutamiseks ei pea tünni maha tõstma! Vaata tünni saadavust ja hinnakirja siit. Kümblustünn ratastel on eriveosena pukseeritav seade, mistõttu maksimaalseks liikumiskiiruseks teedel on ametlikult 25 km/h. Täis tünniga ei ole kahjuks võimalik sõita.